مزایای درب ضد سرقت 1

لگوی سایت
جستجو
۱۳۹۵/۹/۶ شنبه
(72)
(0)
مزایای درب ضد سرقت 1
مزایای درب ضد سرقت 1
مزایای درب ضد سرقت 1

خط اول دفاع
برای آنهایی که به دنبال بهبود امنیت منزل می گردند ، یک درب ضد سرقت سرمایه گذاری عاقلانه ای است. مزایای زیادی برای درب های ضد سرقت وجود دارد ولی از همه مهمتر آنها این است که سارقین را از هرگونه اقدامی بازمیدارند و اطمینان میدهند که خانه و خانواده شما در امان هستند.
 
 بسیاری از مردم سرمایه گذاری در امنیت خانه برای حفاظت از خانواده را انتخاب می کنند. وقتی که بحث امنیت منزل مطرح می شود ، درب ضد سرقت نقطه هوشیارانه ای برای شروع است. درب های ضد سرقت ، خط اول دفاع شما در مقابل سارقین بالاقوه میباشد.

امنیت خانه خود را بهبود ببخشید
درب های ضد سرقت برای بهبود امنیت خانه به روشهای مختلفی تلاش می کنند. آنها قابهای سفت و محکمی دارند ، اغلب از فولاد یا  به شکل آهنی هستند که این دربها را از دربهای معمولی ورودی که از قابهای چوبی یا پلاستیکی ساخته شده اند متفاوت کرده و امنیت بیشتری به آنها میدهد. نه تنها یک قاب فولادی و صفحه ساخته شده از فولاد ضدزنگ تلاشهای سارقین  را خیلی سخت میکند بلکه مدت زمان بیشتری به مراتب از سایر دربها برای نفوذ میگیرد.
 
فاکتور مهم دیگر در دربهای ضد سرقت ، قفلها هستند. برای نهایت امنیت ، درب ضد سرقت شما باید قفل های ویژه با فاکتورهای امنیتی داشته باشد. این قفلها برای دستیابی به نهایت امنیت ضروری هستند و پین های لولای غیرقابل جابجایی کمک های بیشتری برای جلوگیری از هرگونه تلاش برای عبور از یک درب ضد سرقت خواهد کرد.
خانه خود را در مقابل سارقین حفاظت کنید
یک درب ضد سرقت خوب به عنوان یک هشدار قوی به سارقین عمل می کند. درب های ضد سرقت این احساس را به شما می دهند که خانه شما خوب امن شده و بنابر این به عنوان یک عامل بازدارنده برای سارقین بالقوه عمل می کند.
طبق نظر کارشناسان موقعی که سارقین ، درب های ضد سرقت را می بینند آنها نه تنها به صورت فیزیکی از تلاش برای ورود منصرف می شوند بلکه به صورت روانی نیز احساس میکنند که حتی اگر از درب ضد سرقت نیز رد بشوند این خانه خیلی برای آنها خطرناک خواهد بود.  یک درب ضد سرقت نه تنها فقط در مقابل شکستن و ورود مقاوم است بلکه بسیاری از سارقین را حتی از تلاش بازمیدارد. بهتر است که مطمئن شوید پنجره کناری درب ضد سرقت از نوع ثابت نشکن و با فاکتورهای امنیتی ساخته شده باشد بنابر این سارقین نمیتوانند از راه شکستن شیشه نیز وارد شوند.
به خانه خود اعتبار ببخشید
علاوه بر حفاظت و ایمن کردن خانه شما ، مزیت دیگر داشتن یک درب ضد سرقت این است که به خانه شما اعتبار می بخشد. داشتن درب ضد سرقت به این معنی است که شما پول خود را جهت خرید بیمه نامه سرقت منزلتان ذخیره می کنید.   
درب های ضد سرقت ترک ساپرا پرشین علاوه بر داشتن فاکتورهای امنیتی مذکور با طرح های زیبا و چشم نواز انتخابی مناسب و در دسترس شما می باشد. 
 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

2 نظر
علیرضا
یکشنبه هفتم آذر ۹۵
پاسخ
()
()
علیرضا
کمتر مطالب اینچنینی تو اینترنت راجع به درب ضد سرقت دیدم بسیار عالی
محمد
شنبه ششم آذر ۹۵
پاسخ
(0)
()
محمد
بسیار عالی و کاربردی متشکرم

دفتر مرکزی تهران
بزرگراه رسالت غرب به شرق بعد از صیاد شیرازی جنب پل هوایی روبروی بنی هاشم پلاک 1198
0098-9122336852
info@saprapersian.ir
Tehran Headquarter office
No.1198, in front of Banihashem St, after Sayad Shirazi Hw, Resalat Hw, Tehran, Iran
telegraminstagramtwiteraparatgoogleclooblenzorfacebookyou
تمامی محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.